Pokaz Mody Agnieszki Jaworskiej

Już wkrótce odbędzie się pokaz mody Agnieszki Jaworskiej w ramach spotkań Saab Team. Na wybiegu pojawią się między innymi modelki z naszej agencji: Marta Lorczyk, Sylwia Błach, Agnieszka Bojarska, Olga Fijałkowska, Aleksandra Karpińska. Skąd wziął się pomysł? Jak sama projektantka mówi:

Jestem miłośniczką wyjątkowej marki motoryzacyjnej SAAB i postanowiłam połączyć moją pasję i codzienną prace stylistki-projektantki w jednym. Dodatkowym bodźcem było uczestnictwo w Konferencji „Aktywna Kobieta” organizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, gdzie miałam możliwość spotkać Piękne Kobiety (również te z niepełnosprawnościami), zainteresowane modą i kształtowaniem wizerunku.
SAAB TEAM POZNAŃ czyli grupa zrzeszająca miłośników marki Saab spotyka się raz w miesiącu na tzw. spotach w różnych lokalizacjach, wspólnie podejmując różne aktywności. Uznałam, że mogłabym uświetnić jedno z takich spotkań pokazem swojej kolekcji. Zaprosiłam modelki zrzeszone w agencji Butterfly Agency Models (Fundacja Jedyna Taka) oraz inne piękne kobiety, które zechciały wziąć udział m. in. z SAAB TEAM POZNAŃ. Wydarzenie będzie okazją do spotkania różnych środowisk, wymiany myśli i opinii, przełamania pewnych stereotypów m. in.: dotyczących osób niepełnosprawnych, ale też dotyczących kobiet, które interesują się motoryzacją i mężczyzn, których żywo interesuje moda.
W tym dniu odbędzie się również licytacja przedmiotów związanych z motoryzacją i modą. Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

Więcej szczegółów i wszystkie sprawy bieżące znajdują się na stronie wydarzenia na Facebook’u – LINK.

My, jako Agencja Butterfly, cieszymy się, że nasze modelki zostały zaangażowane do udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu. Pokaz mody odbędzie się 26. kwietnia w Poznaniu. Pełna relacja z wydarzenia pojawi się oczywiście na naszej stronie!

Podobne wpisy