Pokaz mody Agnieszki Jaworskiej – relacja!

Agnieszka Jaworska – projektantka-stylistka, która zaraża ludzi swoim optymizmem, ujmuje delikatnością i zachwyca profesjonalizmem. To ona (razem z Saab Team Poznań) stała za organizacją charytatywnego pokazu mody, w trakcie którego na wybiegu pojawiły się m.in. modelki z naszej agencji. To ona sprawiła, że marzenia stały się prawdą. Kobiety na wózkach pojawiły się na wybiegu wśród kobiet sprawnych.Wszystkie piękne, niezależnie od motoryki. Wchodzimy w nową erę mody – m.in. dzięki takim właśnie wydarzeniom!

Wydarzenie miało miejsce na stadionie Inea w Poznaniu, w 12. Sports Bar&Restaurant. Na początku, nim rozpoczął się pokaz mody, na scenie pojawiła się grupa taneczna z Integracyjnego Klubu Tańców Polskich. Wyglądali pięknie wirując w takt muzyki, udowadniając, że ograniczenia fizyczne nie uniemożliwiają czerpania radości z tańca. Wręcz przeciwnie – zapewne wielu pełnosprawnych pozazdrościłoby im wyczucia rytmu, tempa, łatwości poruszania się w ramionach partnera czy partnerki. Po kilku minutach na rozgrzany parkiet wkroczyły modelki. Najpierw na wybiegu zaprezentowały się dziewczyny z Butterfly Agency Models. W towarzystwie przystojnych partnerów, niosąc w rękach bukiet kwiatów, wyglądały olśniewająco. Każda w zupełnie innym stylu – czerwień rockowej sukienki na Aleksandrze Karpińskiej kontrastowała z bielą i delikatnością sukni ślubnej prezentowanej przez Olgę Fijałkowską. Drapieżny i bardzo kobiecy zestaw składający się z sukienki moro i skórzanego gorsetu zaprezentowała Agnieszka Bojarska, a chwilę przed nią, tworząc zniewalający kontrast, wystąpiła Marta Lorczyk w delikatnej jasnej sukience inspirowanej stylem lat 60. Kobiecym, ale przedefiniowanym w całkowicie nowoczesnym stylu. Wśród nich – ostatnia z naszych modelek, Sylwia Błach, prezentująca czarno-złoty garnitur z głębokim dekoltem, doskonały dla pewnych siebie kobiet biznesu.

Po naszych modelkach przyszła pora na panie z Saab Team Poznań oraz modelki ze Szkoły Fryzjerskiej przy Odzieżowej Szkole im. W. Reymonta. Nie sposób opisać wszystkie zaprezentowane kreacje. Szmerowi tafty towarzyszył subtelny szum wysokiej jakości jedwabiu, wełna wysokiej klasy uzupełniona została koronką, czerń rozkwitała w towarzystwie czerwieni. Każda kreacja doskonale podkreślała urodę występujących modelek, sprawiając, że pewne siebie, z wysoko uniesioną głową, kroczyły po wybiegu.

Po pokazie przyszedł czas na licytacje oraz loterię. Szczęśliwcy, którym udało się wyciągnąć szczęśliwy numerek, zyskali możliwość uszycia małej czarnej przez Agnieszkę Jaworską. Na wymiar, z dbałością o detale, dopasowaną do urody zwyciężczyni. Natomiast wśród fantów na licytacji znalazły się m.in. pamiątkowe drobiazgi związane z 50. rocznicą SaabTeam Poznań, książka z autografem czy wyjątkowa pamiątkowa statuetka związana z wyborami Miss Polski na Wózku 2014.

Popołudnie upłynęło pod znakiem dobrej zabawy i euforii. Pokaz przypomniał o tym, że nie sposób poruszania decyduje o urodzie. Liczy się pewność siebie i uśmiech. A tego zarówno modelkom, jak i przepięknej organizatorce – Agnieszce Jaworskiej – nie brakuje.

Podziękowania kierujemy do Agnieszki Jaworskiej oraz SaabTeam Poznań za zaangażowanie modelek z naszej agencji. Dziękujemy także Szymonowi „Anapt” Siwakowi za przygotowanie fotorelacji oraz wszystkim osobom zaangażowanym w pokaz za to, że wydarzenie było tak piękne!

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP Poznań. Partnerzy: Fundacja Jedyna Taka, Butterfly Agency Models; Małgorzata Matelska – Glamour Salon: Makijaż; StudioSylwia: fotografia; Zaleski – kreator fryzur; OSA Nieruchomości, Fundacja na rzecz zdrowia publicznego Dla Zdrowia, Wiraże, Michał Krzyżański, partner poligraficzny: ondre.pl; Kwiaty: Firma EDEN P.P.H.U.; Opieka fryzjerska: uczniowie Szkoły Fryzjerskiej przy Szkole Odzieżowej im. W. Reymonta w Poznaniu: Kacper Marczewski, Paweł Starzyński, Mateusz Michalski, Wiktoria Starzonek, Asia Szczepaniak, Roksana Pijakowska, Ania Noczkina, Asia Tomaszewska; Fundacja Rozenblat; OSA

Podobne wpisy