o nas

Butterfly Agency Models to integracyjna agencja modelek i modeli założona w 2014 roku przez Fundację Jedyna Taka. Butterfly zrzesza piękne twarze i intrygujące osobowości, zgodnie z zasadą, że oczy są zwierciadłem duszy. Wśród naszych modelek znajdują się między innymi Miss Polski na wózku 2014 – Julia Torla, zawodniczka rugby Daria Bielska czy pisarka grozy Sylwia Błach. Wśród naszych modelek znajdują się zarówno nastolatki, studentki, jak i dojrzałe kobiety, gdyż prawdziwe piękno nie zna wieku. Poprzez nasze działania pragniemy zmieniać wizerunek modelingu w Polsce. Odpowiadamy na potrzeby rynku, które są coraz szersze; udowadniamy, że niepełnosprawność fizyczna nie oznacza zaniedbania; promujemy ludzi z pasją, bo takich chcemy widzieć na ekranach telewizorów i w gazetach.

Butterfly Agency Models

Agencja modelek Butterfly, choć młoda, ma na koncie pierwsze sukcesy. Nasze modelki brały udział w licznych sesjach zdjęciowych (do kalendarza Miss Polski na wózku 2014, do projektu Jedyna Taka Mama czy z okazji wyborów Miss Jagna) oraz kampaniach reklamowych (dla T-Mobile oraz Wings for Life World Run). Artykuły na nasz temat pojawiały się już w czasopismach Neuropozytywni czy Imperium Kobiet. Przeprowadziliśmy już dwa castingu, na okrągło trwa też casting internetowy.

Osoby zainteresowane współpracą z naszą agencją zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@butterflymodels.pl lub za pośrednictwem formularza znajdującego się w zakładce Kontakt.

kwartalnik Neuropozytywni 4/2014

Modelka: Julia Torla – Miss Polski na wózku 2014 Fotograf: Studio IP Pracownia Fotograficzna Wizaż/włosy: Make up- wizaż- Marzena Bartosz

Daria Bielska, fot. Studio IP Pracownia Fotograficzna

Sylwia Błach, fot. Perfectamente Photography

Aleksandra Karpińska, fot. Studio IP Pracownia Fotograficzna