Zapraszamy na Galę Finałową Miss Polski na Wózku

Już 25. lipca o godzinie 20.00 zapraszamy do Amfiteatru Bemowo (Warszawa) na Galę Finałową Miss Polski na Wózku 2015! Wydarzenie organizuje nasz właściciel, Fundacja Jedyna Taka, dlatego z czystym sercem możemy zagwarantować wieczór pełen emocji!

Wybory Miss Polski na Wózku to wyjątkowe przedsięwzięcie organizowane przez Fundacja Jedyna Taka. Celem wyborów jest zmiana wizerunkowa kobiet z niepełnosprawnością. Fundacja poprzez swoje działania podkreśla, że każda kobieta, niezależnie od motoryki, ma prawo czuć się piękna. Może być tym kim chce i realizować się w swoich pasjach, będąc traktowaną przez społeczeństwo jako pełnoprawna kobieta. Ograniczenia są w głowie. Wśród naszych modelek znajdują się finalistki zeszłorocznej edycji – wybory to nie tylko szansa na tytuł Miss Polski na Wózku, ale także na rozpoczęcie wielkiej przygody!

Finałowa dwunastka zaprezentuje się na scenie w trakcie Gali, by olśnić widzów swoją urodą. Dziewczyny powalczą o tytuł najpiękniejszej, prezentując swoje wdzięki, urodę i piękno duszy. Zaprezentują się w specjalnie przygotowanej choreografii, a także odpowiedzą na specjalnie przygotowane pytania. Całe wydarzenie zostanie poprowadzone przez Conrado Moreno, którego hiszpański temperament rozgrzeje scenę do czerwoności.

Komu Julia Torla – Miss Polski na wózku 2014 przekaże koronę? Dowiemy się już 25. lipca.

Gala Finałowa to nie tylko piękne finalistki – to także występy gwiazd!

W tym roku Galę umili nam występ Artura Chamskiego, piosenkarza i aktora związanego z Teatrem Buffo. Oprócz niego wystąpi także Marek Kaliszuk, aktor i wokalista. Wprowadzi on widzów w odpowiedni nastrój i umili oczekiwanie na werdykt jury.

To jednak nie koniec! Gwiazdą wieczoru będzie Donatan i cleo, których słowiańskie utwory wzburzą krew w żyłach widzów i porwą do tańca!
Gala Finałowa Miss Polski na Wózku to przedsięwzięcie pełne emocji. Świetna muzyka, piękne kobiety i dobra zabawa – to kwintesencja udanego sobotniego wieczoru.

Gorąco zapraszamy 25. lipca o godzinie 20.00 do Amfiteatru Bemowo!

Jeśli jednak nie możesz się pojawić – nic straconego. W tym roku Gala Finałowa będzie streamowana na kanale Fundacji na Youtube, po to, by osoby z całego kraju (i świata) mogły się zjednoczyć we wspólnej zabawie i kibicować wybranym finalistkom! Co więcej na tegorocznej Gali Finałowej pojawi się tłumacz migowy. Bo każdy zasługuje na równe traktowanie.

Podobne wpisy